0

بهترین نرم افزارهای مدیریت فرآیند استخدام (ATS)

977 بازدید
نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام

سیستم ردیابی متقاضی (ATS) به عنوان نرم افزار مدیریت فرآیند جذب و استخدام، یک راه‌حل نرم افزاری است که به شرکت‌ها و تیم‌های منابع انسانی کمک می‌کند تا افراد با استعداد را پیدا کنند، فرآیندهای مصاحبه را پیگیری کنند، عملکرد افراد را در طول روند استخدام ارزیابی کنند، پیشنهاد همکاری را برای کارجو ارسال کنند و در نهایت نیز او را استخدام کنند.

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار ATS می‌توانید به مقاله نرم افزار ATS چیست؟ مراجعه کنید.

برخی از معروف‌ترین نرم‌ افزارهای مدیریت فرآیند جذب و استخدام ایران که به عنوان سیستم ردیابی متقاضی هستند، عبارتند از:

1. کندو؛ نرم افزار مدیریت فرآیند جذب و استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

کندو

چرایی تأسیس استخدام بهترین نیروها را از طریق بهینه‌سازی و بهبود فرایند جذب به ما بسپارید!
مالک

جاب ویژن

سال تأسیس

۱۴۰۱

وب‌ سایت

https://hrcando.ir

شماره تماس

۰۲۱-۹۱۳۰۲۵۷۵

امکانات سایت

مدیریت رزومه‌ها در کندو: ارزشی که رزومه‌های شما برای شما دارند، با تجربه کاربری و امکانات گسترده در بخش مدیریت رزومه‌ها در کندو، شما را مبهوت خواهد کرد.

مدیریت تیم استخدام: استخدام یک فرآیند گروهی است و با کندو، شما می‌توانید اعضای تیم خود را به صورت سازمان‌مند و موثر در فرآیند استخدام شرکت دهید.

رتبه‌بندی رزومه‌ها: با چند کلیک ساده، می‌توانید رزومه‌های با کیفیت از منابع مختلف مانند جاب بوردها یا کمپین‌های مختلف را دریافت و تمام آن‌ها را به پنل کندو خود اضافه کنید.

اطلاع‌رسانی خودکار: با ایجاد ایونت‌های مختلف مانند مصاحبه حضوری، مصاحبه آنلاین، لغو مصاحبه، آزمون عملی و غیره، جزئیات رویداد به صورت خودکار به کارشناسان، کارجویان و ادمین پنل اطلاع‌رسانی می‌شود.

ارتقای برند کارفرمایی: برای جلب بهترین نیروها، نیاز است که به برند کارفرمایی خود توجه کنید و تبدیل به بهترین محل کار برای کارجویان شوید. در کندو، ابزارهای لازم برای ارتقاء برند کارفرمایی در دسترس شما قرار دارد.

استخدام داده‌محور: با امکان دسترسی به شاخص‌های کلیدی، گزارش‌های آماری و نمودارهای متنوع، کندو به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرید و کیفیت فرآیند استخدام را افزایش دهید.

2. کاربوم؛ نرم‌افزار مدیریت فرآیند استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

کاربوم

چرایی تأسیس

استخدام یک فرایند خطی و یکنواخت نیست و هر موقعیت شغلی در هر سطح سازمانی نیازمندی‌های خاص خود را دارد. نرم‌افزار مدیریت فرایند استخدام (ATS) تمام ابزارهای لازم برای یک استخدام موفق و آسان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مالک

کاربوم

سال تأسیس

۱۴۰۰

وب‌ سایت

https://karboom.io

شماره تماس

۰۲۱-۴۱۶۲۴۱۱۶

امکانات سایت

توضیح فرآیندهای استخدام: عادتاً افراد یا واحدهای مختلف سازمان در فرآیند جذب و استخدام شرکت دارند. در نرم‌افزار مدیریت فرآیند استخدام (ATS) کاربوم، شما می‌توانید واحدهای مختلفی برای استخدام ایجاد کرده و افراد مرتبط با سطوح دسترسی مختلف را به آن اضافه کنید. در نهایت، با توجه به نیازهای هر آگهی، واحدها و افراد مورد نظرتان را به فرآیند استخدام اضافه کنید. توضیح روندهای استخدام بر اساس نیازمندی‌های خاص هر آگهی، این امکان را فراهم می‌کند که یک روند استخدام خاص برای هر فرآیند استخدام تعریف کنید.

ایجاد تیم‌های استخدام: عمدتاً در جذب و استخدام افراد یا واحدهای مختلف سازمان شرکت دارند. در ATS کاربوم، شما می‌توانید واحدهای مختلفی را ایجاد کرده و افراد مرتبط را به آن افزوده و در نهایت با توجه به نیازهای هر آگهی، واحدها و افراد مورد نظر را به فرآیند استخدام اضافه کنید.

مدیریت تقویم استخدام: تقویم استخدام در ATS کاربوم از تداخل برنامه‌های اعضای تیم جلوگیری می‌کند و تمامی رویدادهای اعضای تیم را نمایش می‌دهد. با استفاده از این تقویم، می‌توانید زمان‌های پیشنهادی برای برگزاری جلسات مصاحبه را مشخص کنید و همچنین تقویم استخدام را با تقویم Google یا Outlook همگام‌سازی کنید.

تدوین فرم ارزیابی یکپارچه: ATS کاربوم امکاناتی را ارائه می‌دهد تا سؤالات یکپارچه برای مصاحبه با متقاضیان ایجاد کنید و یک معیار استاندارد برای ارزیابی آن‌ها داشته باشید، این تدوین فرآیند را در شرایطی که یک تیم در آن نقش دارد، ساده‌تر می‌کند.

برگزاری مصاحبه‌های آنلاین: امکان مصاحبه آنلاین در ATS کاربوم به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به نصب هیچ نرم‌افزار دیگری، مصاحبه‌های خود را برگزار کنید. این امکان برخاسته از نیازهای روز به مصاحبه از راه دور است.

تخصیص درگاه استخدام: ایجاد یک صفحه فرصت‌های شغلی در وبسایت سازمان، به شما کمک می‌کند تا رزومه‌های بیشتری دریافت کنید. ATS کاربوم این امکان را بدون نیاز به کدنویسی در اختیار شما قرار می‌دهد.

گزارش‌گیری: ATS کاربوم گزارش‌های متنوعی فراهم می‌کند تا با استفاده از اطلاعات این گزارش‌ها، فرآیند جذب و استخدامتان را بهینه‌سازی کنید. این اطلاعات ساختاریافته و دقیق می‌توانند به شناسایی نقاط ضعف و قوت فرآیندها کمک کنند.

3. هایرکمپ؛ اتوماسیون مدیریت جذب و استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

هایرکمپ

چرایی تأسیس

پیچیدگی‌های موجود در فرآیند استخدام بر کسی پوشیده نیست و تنها راه افزایش سرعت و کیفیت در فرآیند استخدام استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری‌ست. ما این ابزارها را برای شما آماده کرده‌ایم.

مالک

ایران تلنت

سال تأسیس

۱۳۹۷

وب‌ سایت

https://hire.camp

شماره تماس

۰۲۱-۷۴۳۰۲۰۰۰

امکانات سایت

درخواست جذب نیرو: با هر گونه گردش کار ساده یا پیچیده‌ای که با آن روبرو می‌شوید، به سادگی می‌توانید درخواست جذب نیرو جدید را از سایر دپارتمان‌های همکاران در سازمان دریافت کنید. برای فرآیند ثبت و تصویب با توجه به روال‌های درون سازمانی خود روش تعریف کنید و در نهایت هر درخواست را پس از تصویب به یک پروژه استخدامی تبدیل کنید.

تقویم رویدادها: امکان مشاهده و ثبت رویدادهای مختلف در تقویم کاری از دیگر ویژگی‌های این سامانه نرم‌افزاری جذب و استخدام است. تقویم هایرکمپ می‌تواند با کلندر گوگل هماهنگ شود تا تمامی رویدادها و جلسات مصاحبه استخدامی در تقویم هایرکمپ نمایش داده شوند.

تنظیم خودکار زمان مصاحبه: هایرکمپ دارای امکان هماهنگی خودکار جلسات مصاحبه است. سیستم با اعلام زمان‌های خالی مشترک مصاحبه‌کنندگان، لیستی از انتخاب‌های مختلف زمانی را برای متقاضی شغلی فراهم می‌کند تا ایشان بتوانند بهترین زمان را برای مصاحبه استخدامی انتخاب کنند.

پرتال شغلی: بدون نیاز به کدنویسی و به سادگی با چند کلیک یک پرتال شغلی ایجاد شده است که اطلاعات کارفرما به همراه فرصت‌های شغلی موجود را در زیردامنه اختصاصی شرکت به متقاضیان ارائه می‌دهد؛ به عبارت دیگر، یک وب‌سایت اختصاصی استخدامی برای هر شرکت.

مدیریت رزومه: در سیستم مدیریت عملیات جذب و استخدام هایرکمپ، امکان ثبت امتیاز به هر متقاضی بر اساس شایستگی‌ها و شرایط احراز تعیین شده و ثبت نظرات تیم استخدام درباره هر متقاضی شغلی به‌همراه الصاق برچسب‌ها یا تگ‌های دلخواه برای طبقه‌بندی متقاضیان جهت ارزیابی رزومه کارجویان وجود دارد.

گزارشات: ارائه گزارش از ویژگی‌های مهم یک نرم‌افزار منابع انسانی امر حیاتی است. سیستم هایرکمپ از داده‌های جمع‌آوری شده، گزارشات آنالیتیک و کلیدی را به کاربران سیستم ارائه می‌دهد. این گزارشات شامل گزارش زمان استخدام (Time To Hire)، گزارش بازدهی منابع (Sourcing Performance) و دیگر موارد پرکاربرد را برای مدیریت استخدام ارائه می‌نماید.

ارتباط خودکار با متقاضی: به عنوان یک ابزار مکانیزه مدیریت جذب و استخدام، سیستم به صورت خودکار و در زمان‌های تعیین شده توسط کاربر، امکان ارسال هر نوع پیامی به متقاضی شغلی را دارد و از این طریق متقاضیان از آخرین وضعیت بررسی اپلیکیشن‌ها مطلع می‌شوند.

کار تیمی: امکانات مورد نیاز برای انجام کار تیمی در مسیر استخدام هر متقاضی شامل تعریف کار (Task) برای همکاران و تعیین سطح دسترسی مشخص به ازای هر فرد در تیم استخدام و منابع انسانی توسط اتوماسیون استخدام هایرکمپ امکان‌پذیر است.

گردش کار متنوع: انتخاب، طراحی و تغییر ورک‌فلو یا مسیر استخدام برای هر فرصت شغلی امکان‌پذیر است. در این سیستم نرم‌افزاری مدیریت فرایند استخدام، هر شرکت این امکان را دارد که چندین مسیر استخدام متفاوت را برای هر شغل تعریف کند.

مدیریت سطح دسترسی: هر کاربر سیستم بر اساس شغل و وظیفه سازمانی خود در تیم استخدامی دسترسی‌های مشخص از پیش تعیین شده‌ای دارد. این سطوح دسترسی به همراه مجوز فعالیت‌های مختلف هر کاربر در این ابزار نرم‌افزاری قابل تعریف است.

لیست اشتراکی: اگر سازمان از چند شرکت زیرمجموعه تشکیل شده‌است، با تعریف لیست‌های اشتراکی تمام شرکت‌های زیرمجموعه می‌توانند با ساخت «لیست یا تلنت پول اشتراکی» رزومه‌های مستعد را برای یکدیگر به اشتراک بگذارند و از این به اشتراک‌گذاری جهت تسریع استخدام بهره‌مند شوند.

ارزیابی رزومه‌ها: در سیستم مدیریت عملیات جذب و استخدام هایرکمپ، امکان ثبت امتیاز به هر متقاضی بر اساس شایستگی‌ها و شرایط احراز تعیین شده و ثبت نظرات تیم استخدام درباره هر متقاضی شغلی به‌همراه الصاق برچسب‌ها یا تگ‌های دلخواه جهت طبقه‌بندی متقاضیان وجود دارد.

4. آدیلار؛ سیستم و نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام و جذب

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

آدیلار

چرایی تأسیس

تیم آدیلار بر اساس فعالیت و تجربیات چند ساله در حوزه منابع انسانی و درگیری با چالش‌ها و مشکلات این حوزه با الگوگیری از نرم افزارهای خارجی تصمیم به تولید یک سیستم یا پنل یکپارچه مدیریت جذب و استخدام کاملا ایرانی و مطابق با نیاز شرکت‌های داخل کشور نمود. ایده آدیلار از اسفند ۹۷ توسط تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف شکل گرفت تا دغدغه بسیاری از مدیران و کارشناسان منابع انسانی کشور را حل نماید. به طور کل تفاوت سیستم‌ مدیریت فرآیند جذب و استخدام یا همان Applicant Tracking Systems (سیستم پیگیری متقاضی یا کارجو نیز گفته می‌شود) توسعه شده توسط آدیلار نسبت به رقبا این است که این سیستم تماما انعطاف پذیر بوده و بر اساس نیاز هر شرکت به طور اختصاصی توسعه و در اختیار آن شرکت قرار می‌گیرد و علاوه بر تمام اینها شامل ویژگی‌هایی است که حتی بسیاری از نرم افزارهای مطرح خارجی نیز این ویژگی‌ها را شامل نمی‌شوند.

مالک

آدیلار (احسان وکیل زاده)

سال تأسیس

۱۳۹۷

وب‌ سایت

https://adilar.com

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۷۰۳۴۹۵

امکانات سایت

ایجاد صفحه فرصت‌های شغلی: با استفاده از چند کلیک ساده و در زمان کمتر از ۵ دقیقه، صفحه همکاری با ما را بر اساس تمامی فرآیندهای استخدامی سازمان خود به صورت سفارشی طراحی نمایید.

بهبود سرعت و کیفیت استخدام: با ساخت مراحل استخدامی در آدیلار و تعریف عملیات گروهی مانند ارسال ایمیل، رد کردن، ارسال پیامک و سایر ابزارها، کارجویان دیگر در هر مرحله به مدت زیادی نخواهند ماند.

تحلیل نقاط ضعف و قوت استخدام: با استفاده از گزارش ساز آدیلار، فرآیند جذب و استخدام سازمان خود را مورد بررسی قرار دهید و به سادگی نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی نمایید.

تعیین سطح دسترسی: تعیین دسترسی افراد به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده انجام خواهد شد.

تحلیل رزومه‌های کارجو: خواندن اطلاعات رزومه‌ها با استفاده از هوش مصنوعی انجام خواهد شد.

اتوماسیون فرآیند: تمام فرآیند استخدام به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

ساخت فرم: طراحی انواع فرم‌ها و پرسشنامه‌های سازمان با سادگی انجام می‌شود.

گزارش‌گیری: تهیه گزارش از تمامی مراحل جذب و استخدام به صورت ساده انجام خواهد شد.

ارزیابی کارجو: تعریف هر نوع شاخص ارزیابی و ارزیابی کارجوها باعث می‌شود که ارزیابی به راحتی اجرا شود.

5. سنجمان؛ نرم افزار مدیریت فرایند استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

سنجمان

چرایی تأسیس

بر اساس درخواست‌های مدیران، در کانالهای جذب خود فرصت شغلی بسازید. فرم درخواست کار را به سادگی چند کلیک بسازید. تمامی رزومه‌های دریافتی را در یکجا تجمیع و رهگیری کنید. با غربالگری هوشمند رزومه‌ها، نگران رخداد خطاهایی از جنس قرار ملاقات تکراری با کارجویان نباشید. با یادداشت و تگ‌‌‌گذاری بر روی رزومه‌ها، بررسی دقیق‌تری داشته باشید.

مالک

سنجمان

سال تأسیس

۱۳۹۵

وب‌ سایت

https://sanjeman.com

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۴۹۲۳۳۸

امکانات سایت

مدیریت گرافیکی رزومه‌ها: با ایجاد قابلیت مدیریت گرافیکی رزومه‌ها، سنجمان ابزار مناسبی را فراهم می‌کند تا به صورت آنلاین و برخط، امکان تعیین وقت مصاحبه و اطلاع‌رسانی را در کنار امتیازدهی به افراد مختلف بر اساس رزومه‌ها، جهت مدیریت بهتر رزومه‌های دریافتی فراهم شود.

تقویم زمان مصاحبه: این امکان به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به تماس با کارجویان، زمان مصاحبه را به آن‌ها اطلاع دهید. همچنین ارسال ایمیل به کارجویان برای رد یا تایید مصاحبه، نیاز به تماس تلفنی را از بین می‌برد.

صفحه سازمان: با استفاده از پروفایل آنلاین، نگرانی از گم شدن اطلاعات کارمندان در پوشه‌ها برطرف می‌شود. صفحه اختصاصی سازمان شما اطلاعات مربوط به وضعیت موقعیت‌های شغلی را نمایش می‌دهد، این امر به شما این امکان را می‌دهد تا همواره رزومه‌های جدید را با استفاده از ابزارهای مدیریت رزومه و فیلترهای سنجمان غربال کرده و افراد مناسب را به مصاحبه دعوت نمایید.

ارسال درخواست کارجو: این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا از کارجویان اطلاعات مختلفی را درخواست کنید، از جمله اطلاعات فردی، دانشگاه، سابقه کاری و مهارت‌ها.

اعلان وضعیت کارجو: ارسال ایمیل‌های اتوماتیک جهت تعیین وضعیت به کارجویان، بدون نیاز به تماس تلفنی حتی برای تعیین زمان مصاحبه، به شما این امکان را می‌دهد که به صورت کارآمد اطلاعات را منتقل نمایید.

مدیریت پروفایل کارجویان: نمایش تمامی اطلاعات هر فرد، رزومه و دیگر اطلاعات مورد نیاز سازمان به صورت مصاحبه، رد شده و استخدام شده، این امکان را فراهم می‌کند تا به صورت جامع اطلاعات را مدیریت و وضعیت رزومه‌ها را تعیین نمایید.

مرتب‌سازی رزومه‌ها: فیلترهای متعدد جهت تفکیک و مرتب‌سازی رزومه‌ها، این امکان را فراهم می‌کنند که با چند کلیک سریع، به جستجو در رزومه‌ها بپردازید.

مدیریت دسترسی به رزومه‌ها: تعیین دسترسی برای کارمندان دیگر به منظور دسترسی به رزومه‌ها و امکان نظر دادن و امتیاز دادن به رزومه‌ها توسط افراد مختلف، این امکان را فراهم می‌سازد تا از امتیازات متنوع بهره‌مند شوید.

امتیازدهی به کارجویان: ارسال امتیاز و نظر توسط افراد مختلف برای یک موقعیت شغلی و ایجاد رتبه‌بندی از کارجویان.

تفکیک موقعیت‌های شغلی: با ایجاد هر موقعیت شغلی، اطلاعات آن به صورت تفکیک‌شده از سایر موقعیت‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تست‌های مهارتی و روانشناسی: انجام انواع تست‌های مهارتی و روانشناسی همراه با کارنامه گرافیکی آنلاین، به شما کمک می‌کند تا بهترین کارجو را انتخاب نمایید.

6. پرگار؛ نرم افزار مدیریت جذب و استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

پرگار

چرایی تأسیس

جذب نیروی کار در هر سازمان یا مجموعه‌ای، شامل دو بخش عمده است: نیازسنجی جذب نیرو در سازمان و فرآیند جذب و استخدام نیرو. در سیستم جذب و استخدام پرگار، با انعطافی که در نحوۀ ورود اطلاعات اولیه و ساختار فرآیندها وجود دارد، بسته به نیاز و درخواست هر سازمان این مراحل به صورت‌های متنوعی پیاده‌سازی می­‌شوند.

مالک

برید سامانه نوین

سال تأسیس

۱۴۰۱

وب‌ سایت

https://baridsoft.net

شماره تماس

۰۲۱-۸۳۱۹۲۳۲۸

امکانات سایت

مدیریت فرآیند نیازسنجی برای جذب: در این مرحله، ردیف‌های شغلی مورد نظر جهت ثبت اطلاعات استخدامی کارجویان به وجود می‌آید.

اختصاص کد رهگیری به کارجویان: در گام بعدی، شرایط احراز هویت کارجو بررسی شده و یک کد رهگیری به ایشان اختصاص داده می‌شود.

تهیه‌ی گزارش‌های جامع و متنوع: این سیستم قابلیت دریافت انواع گزارش‌های مدیریتی را در قالب نمودار و تصویر به کارفرما ارائه می‌دهد.

ثبت و مدیریت تأییدیه‌های مختلف: این امکان وجود دارد که تأییدیه‌های گوناگونی از جمله حراست، گزینش، سلامت و دیگر موارد مورد نیاز در فرآیند جذب، در سیستم ثبت و مدیریت شوند.

ثبت و مدیریت مجوز انتقال کارکنان در داخل سازمان: با این سیستم، امکان مدیریت نقل و انتقالات داخلی کارکنان نیز وجود دارد.

7. سها؛ نرم افزار مدیریت جذب و استخدام

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام
برند تجاری

سها

چرایی تأسیس

ATS سها یک نرم‌افزار ابری تحت وب است که به تیم منابع انسانی کمک می‌کند تمام فرآیندهای استخدامی سازمان را در آن تعریف کنند و با ایجاد گردش کار سفارشی، بتوانند تمام امور مربوط به استخدام را به سادگی مدیریت کنند. در این سامانه می‌توانید، فرصت‌های شغلی مورد نیاز سازمان، مراحل استخدامی، فرم دریافت اطلاعات از کارجو، مسئولیت‌ها و وظایف استخدامی و… را تعریف کنید تا امور استخدامی، سریع‌تر و دقیق‌تر انجام شوند. این سامانه برای هر کارجو یک پرونده استخدامی ایجاد می‌کند و همچنین تاریخچه تمام فعالیت‌های مربوط به استخدام را ثبت می‌کند و در نهایت به شما گزارش‌های دقیقی جهت بهبود فرآیند‌های استخدامی، ارائه می‌کند.

مالک

سها (سامانه توسعه و توانمندسازی منابع انسانی)

سال تأسیس

۱۴۰۰

وب‌ سایت

https://soha-hr.ir

شماره تماس

۰۳۱-۳۳۹۳۲۲۳۳

امکانات سایت

استفاده از سیستم مدیریت استخدام سُها به شما این امکان را می‌دهد که بهینه‌تر از همیشه در فرآیند استخدام عمل کنید. این نرم‌افزار مدیریت استخدام به شما این امکان را می‌دهد که همه رزومه‌های وارد شده به شرکت را در یک محیط جمع‌آوری، دسته‌بندی، امتیازدهی و آرشیو کنید.

سیستم ATS سُها به شما این امکان را می‌دهد که استخدام را به صورت فرآیند محور تجربه کنید. بر اساس آمار، بهترین کارجویان در ۱ الی ۳ روز اولیه جستجوی شغل به دنبال استخدام هستند. این افراد به دلیل مهارت‌های بالا و دایره‌ی گسترده‌ی روابط، به سرعت موفق به پیدا کردن شغل می‌شوند. بنابراین، اگر به دنبال نیروهای کارآمد هستید، لازم است درخواست‌های آن‌ها را هرچه زودتر بررسی کنید.

با ATS، پروسه‌های زمان‌بر استخدام را به حداقل برسانید. ایجاد مراحل استخدام، ایجاد و ارسال خودکار الگوهای ایمیل و پیامک در مراحل مختلف استخدام، ارتباطات به موقع و تعاملات بهتر با کارجویان از ویژگی‌های این سیستم است.

با استفاده از نرم‌افزار ATS سُها، استفاده از داده در فرآیند استخدام را تسهیل کنید. این نرم‌افزار گزارشاتی مانند بازدیدهای آگهی‌های استخدامی، تعداد رزومه‌های دریافتی بر اساس کانال‌های درج آگهی، مدت زمان از دریافت تا استخدام، و گزارش عملکرد تیم جذب و استخدام را از ابتدا تا انتهای فرآیند جذب اطلاعاتی فراهم می‌کند.

با سیستم جذب و استخدام، بانک استعدادهای خود را بهتر سازماندهی کنید. برای هر رزومه‌ای که دریافت می‌کنید، یک پرونده ایجاد کرده و آن را در گروه شغلی مربوطه قرار دهید. این روش به شما این امکان را می‌دهد که بانک استعدادهای خود را بر اساس گروه‌های شغلی مختلف سازماندهی کنید و در صورت نیاز به سرعت به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

با ATS، استخدام در سازمان خود را یکپارچه‌سازی کنید. تمام موقعیت‌های شغلی و مراحل استخدامی را تعریف کنید، تیم استخدام را با نقش‌های مختلف در سیستم اضافه کنید و تمام فرآیندهای بررسی رزومه کارجویان را به صورت یکجا انجام دهید.

با تعریف آگهی‌های شغلی مورد نیاز در نرم‌افزار ATS سُها، از طریق یک لینک کوتاه می‌توانید تمام آگهی‌های خود را در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی شرکت خود منتشر کنید. به این ترتیب، کارجویانی که به وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی شما سر می‌زنند، می‌توانند به سرعت رزومه‌های خود را ارسال کرده و با شما در تماس باشند.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://vismanit.com/?p=20874
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد بهترین نرم افزارهای مدیریت فرآیند استخدام (ATS)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.