021-22175579 info@vismanit.com Tehran, Saadat Abad 9-13 14-17

درباره ویسمن

شرکت تعاونی فنی مهندسی مهرپویان کهکشان رایانه با شماره ثبت 50737 فعال در زمینه تولید و ارائه نرم افزارهای تخصصی حضور و غیاب، حقوق و دستمزد مفتخر است نرم افزار جامع و تخصصی حضور و غیاب، حقوق و دستمزد ویسمن را معرفی نماید.
ویسمن با هدف استفاده از تکنولوژی در راستای بهبود زندگی کاری صاحبان کسب و کار و توانمندسازی نیروی کار انسانی متخصص، از تیر ماه 1391 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه نرم افزار آغاز نمود.
اولین نسخه نرم افزار ویسمن در سال 1392 در یک کارخانه ماشین سازی از زیرمجموعه های فولاد مبارکه اصفهان نصب و راه اندازی گردید. پس از آن نرم افزار به مشتریان بسیاری عرضه شد و با جمع آوری بازخوردهای آنها در سال 1393 تغییرات گسترده ای در نرم افزار انجام پذیرفت.
مهندسان ویسمن همواره در راه پیشرفت قدم بر می دارند و هر روز زمان زیادی را به پردازش ایده های جدید در راستای بروزرسانی و ارتقای نرم افزار ویسمن صرف می کنند.

در حال حاضر انواع شرکت ها، پیمانکاران، مؤسسه ها، کارخانجات، کارگاه ها، فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و دیگر کسب و کارها از این نرم افزار استفاده می کنند.

اهداف و چشم اندازهای ویسمن

ما معتقدیم نرم افزار جامع حضور و غیاب و حقوق و دستمزد باید با نیازها و انتظارات کاربرانش کاملأ سازگار بوده و کلیه امور مربوط به پرسنل را از زمان شروع به کار تا هنگام محاسبات و پرداخت حقوق و دستمزد با توجه به روندها و رویه های استاندارد مدیریت نماید؛ و در پایان با ارائه گزارش های کامل مالی و مدیریتی شما را به اهدافتان نزدیک تر نماید.

نرم افزار جامع حضور و غیاب، حقوق دستمزد ویسمن شما را در این مسیر صحیح قرار داده و در این امر همراه شما خواهد بود.

رضایت مشتریان
86%
پشتیبانی
96%
خلاقیت
67%

هم اکنون نسخه رایگان خود را نصب کنید!