03134389051-52 info@vismanit.com 9-13 14-17

دانلود نرم افزار حضور و غیاب ویسمن برای ویندوز،اندروید و تحت وب

نرم افزار جامع حضور و غیاب، حقوق و دستمزد ویسمن با نیازها و انتظارات کاربرانش کاملأ سازگار بوده و کلیه امور مربوط به پرسنل را از زمان شروع به کار تا هنگام محاسبات و پرداخت حقوق و دستمزد با توجه به روندها و رویه های استاندارد مدیریت می نماید و در پایان با ارائه گزارش های کامل مالی و مدیریتی شما را به اهدافتان نزدیک تر می کند.

نرم افزار ویسمن به مدیریت بهتر مجموعه شما کمک شایان توجهی می کند. تا قبل از این، در صورت ایجاد خطای انسانی در تسویه مرخصی، اضافه کاری، ضریب های حقوق، تأخیر و … مشکلات قانونی زیادی کارفرمایان را درگیر می نمود. از این رو در طراحی ویسمن سعی نموده ایم با شناسایی نیازهای واقعی کارفرمایان، استرس و نگرانی های روزانه آنان را کاهش دهیم و زیرساخت های لازم برای مدیریت هوشمندانه و همچنین افزایش سرعت رشد شرکت ها را فراهم آوریم.

  • نسخه: v1.0.4
  • تاریخ بروزرسانی: 1398/9/10

  • نسخه: v 3030
  • تاریخ بروزرسانی: 1398/4/5

  • نسخه: v 3.0.99
  • تاریخ بروزرسانی: 1398/8/10

  • نسخه: v 2.0.0.5
  • تاریخ بروزرسانی: 1398/11/30

استقرار نُسخه تَحت وِب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن نرم افزاری جامع است و تمامی مشخصات و امکانات نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز را دارد، با این تفاوت که در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب این امکان نیز وجود دارد که شما در هر مکان و هر زمان و با هر وسیله ای که در اختیار دارید می توانید به پنل نرم افزار حضور و غیاب وارد شده و تمامی اطلاعات حضور و غیاب پرسنل را مشاهده و از هر نقطه ای کسب و کار خود را کنترل کنید.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویمسن امکانات فراوانی را در اختیار مدیران و پرسنل قرار می دهد. با تهیه و استفاده از نرم افزار تحت وب ویسمن تمامی امور مربوط به حضور غیاب کامل (مدیریت اطلاعات پرسنل، اعمال قوانین کارکرد، مدیریت تردد، تنظیم شیفتهای مختلف اعم از روزانه، شیفت شب، چرخشی و بیمارستانی و شیفت های بی نظم طولی و غیره و استفاده از گزارش های پویا و متنوع و غیره) به صورت خودکار و دقیق برای مدیران قابل مشاهده است.

ادامه مطلب…

لیست امکانات

نسخه تحت وب ویسمن دارای قابلیت اتصال به انواع دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت و کارتی از برندهای مختلف از جمله Virdi و ZKTeco و غیره می باشد.

از ویژگی های شگفت انگیز نسخه تحت وب آن است که با هر نوع وسیله ارتباطی که در اختیار دارید از جمله کامپیوتر شخصی، تبلت و حتی موبایل و با هر نوع سیستم عاملی اعم از ویندوز، macOS، لینوکس، iOS و یا اندروید به راحتی می توانید نرم افزار حضور غیاب را اجرا کنید.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به آسانی بر روی تمامی مرورگرها از جمله کروم، فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر و … اجرا می شود و نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی سیستم مدیران و کاربران نیست. تنها کافیست وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات مورد نیاز موجود در نرم افزار حضور و غیاب خود را مشاهده نمایند.

یکی از قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، ثبت ورود و خروج پرسنل بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب می باشد. به این صورت که محل کار را موقعیت کلیه کارکنان قرار داده و هر زمان که وارد و خارج می شوند با بلوتوث و یا GPS ثبت شده و بازه زمانی حضور در شرکت کارکنان مشخص می شود.

یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، امکان گزارش گیری از اطلاعات ورود و خروج پرسنل و دریافت خروجی از اطلاعات تردد کارکنان است.

نُسخه اَندروید

ویسمن همراه تحولی در زمینه دستگاه های قابل حمل و با قابلیت های فوق العاده در مدیریت شرکت ها است. مدیران شرکت ها با نصب نرم افزار ویسمن بر روی تلفن همراه خود می توانند در هر نقطه ای که باشند، از ورود و خروج کارمندان در همان لحظه مطلع شوند. درخواست مرخصی، ارسال فیش حقوقی و تعامل کامل مدیر با کارمند بدون کاغذبازی های گذشته به سرعت اجرا می شود.

نسخه اندروید نرم افزار ویسمن از خرداد ماه سال ۹۶ در اختیار مشتریان قرار گرفت. این نرم افزار موجب ایجاد تسهیلات ویژه‌ای برای کاربران آن شده است.

ادامه مطلب…

لیست امکانات

این قابلیت هیجان انگیز با استفاده از نقشه جغرافیایی و تعیین موقعیت افراد مرتبط با شرکت کاربردی می شود. کارفرما می تواند کارمندانی که با هدف مأموریت از شرکت خارج می شوند، موقعیت سنجی کرده و از ساعت ورود و خروج آنها به محل مأموریت مطلع شود. با لحاظ ساعت های ترافیک و مشکلات احتمالی رابطه کارفرما و کارمند بهبود می یابد.

وقتی چندین مأموریت بر روی نقشه ثبت گردد به صورت اتوماتیک به کارکنان اطلاع داده می شود. تعداد مأموریت های آنها بر روی نقشه ثبت می گردد. با ورود کارمند به محدوده مشخص شده، حضور کارمند به مدیر اعلام می شود. در پایان بازه زمانی، زمان شیفت به صورت اتوماتیک برای کارمند ثبت می شود. پس از ورود کارکنان به محدوده تعیین شده، حضور کارکنان به مدیر اعلام می شود. در پایان کار بازه زمانی حضور کارکنان در محدوده تعیین شده به عنوان زمان مأموریت در نظر گرفته شده و به صورت اتوماتیک در تایم شیفت ثبت می شود.

ثبت مرخصی و تسویه مرخصی یکی از دغدغه های کارفرمایان است. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود می توانند درخواست های خود را در لحظه ارسال کنند. مدیر پس از دریافت درخواست در هرکجا که باشد با اشاره ای می تواند تأیید یا رد این مسئله را به کارکنان اطلاع دهد.

ثبت مأموریت توسط خود کارکنان این اطمینان را فراهم می کند که در محیط کاملأ مطمئن در حال فعالیت هستند و این احساس آرامش همراه با انگیزه های کاری بیشتر خواهد شد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد.

یکی از معضلات شرکتها، کارخانه ها، بیمارستان ها و … جابجایی و تعویض شیفت هایی است که خواسته و یا ناخواسته به وجود می آید. با نصب نسخه اندروید سرپرست و مسئول حضور و غیاب، کارمندان را به نظم درآورده و از به وجود آمدن هرج و مرج در بخش مدیریت نیروی انسانی جلوگیری می کند.

یکی از بخش های هیجان انگیز نرم افزار ویسمن اطلاع رسانی در لحظه، از طریق ارسال notification و بلافاصله بعد از زدن انگشت، چهره یا کارت است. وقتی هر کدام از کارکنان وارد شرکت شوند و در دستگاه ساعت بزنند، بلافاصله بر روی گوشی مدیر و همان کارمند پیام اطلاع رسانی ارسال می شود.