0

نرم‌ افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد تحت وب

ویسمن

mockup

نرم‌ افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد تحت وب ویسمن، یک نرم افزار یکپارچه است که برای دسترسی به آن باید به اینترنت متصل باشید. از جمله مزیت‌های نسخه تحت وب در دسترس بودن آن است! کاربران نرم افزار می‌توانند با تبلت، موبایل و یا هر سیستمی در هر کجا که باشند به نرم افزار ویسمن دسترسی داشته باشند. در حالیکه نصب نرم افزار تنها بر روی یک یا چند سیستم، می‌تواند دسترسی مدیران و کاربران را محدود کند.

مزیت نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نسبت به رقبا

1. مدیریت گرافیکی شیفت ها : در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن، تقویم های شیفتی به صورت گرافیکی طراحی شده است که هیچ شرکتی همچین امکانی را در نرم افزار خود ایجاد نکرده است و به جرئت می‌توان گفت که ما تنها شرکتی هستیم که چنین امکانی را برای نرم افزار تهیه کرده‌ایم که به راحتی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل استفاده باشد.

2.سه نرم افزار در یک نرم افزار : سه مجموعه به صورت کامل وجود دارد به اسم حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و کارگزینی که در هرمجموعه ای لازم هستند.

3. ارائه گزارشات در لحظه و به صورت چاپی : در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن برای مدیریت پرسنل ورزش سه به صورت همزمان گزارشات پویا و ایستا داریم.

پشتیبانی

حضـور و غیــاب و حقـوق و دستمــزد

ظاهری زیبا و کاربرپسند

قابلیت اتصـال به تمـام نرم‌افزارهای حسابـداری

بدون محدودیت زمان همراه شما هستیم

برای دریافت دمو کلیک کنید

مزیت ویسمن نسبت به رقبا

Group 2271

پشتیبانی تلفنی

در صورتی که در حین استفاده از نرم افزار به مشکلی برخورد کردید یا سوالی داشتید، می‌توانید با بخش پشتیبانی ویسمن تماس بگیرید. کارشناسان ما با ریموت و کاملا اختصاصی، مشکل شما را در لحظه حل می‌کنند.

Group 2271

نصب رایگان

نصب و راه اندازی نرم افزار پس از خرید به صورت رایگان (صفر تا صد) در این نسخه برای شما صورت می‌پذیرد. اگر قصد داشته باشید اطلاعات را از نرم افزار قبلی به نرم‌افزار جدید منتقل سازید، ما به شما کمک خواهیم کرد.

Group 2271

آموزش

آموزش ها شامل وبینار ، کلیپ های آموزشی موجود در سایت و آموزش های حضوری در تهران و اصفهان

ویسمـــن به روایــت ارقـام

کاربـر فعـال
8000 + میلیون
نصب موفق
2000 +
پشتیبانی
3000 ساعت

این نرم افزار برای چه مجموعه هایی مناسب است؟

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد تحت وب ویسمن، افراد را به زمان و یا حتی مکان خاصی محدود نمی‌کند؛ این برنامه بر روی هر دستگاه دارای اینترنت، قابل دسترسی و استفاده است.

 

گروه نرم افزاری ویسمن، نرم افزار نسخه تحت وب را با هدف کاهش هزینه‌های جانبی کسب و کارها و کارخانه‌های بزرگ تولید کرده است. با تهیه نسخه تحت وب می‌توانید به طرز قابل توجهی از هزینه‌های اضافی برای محاسبه حقوق کارکنان خود، جلوگیری نمایید.

 

در نرم افزار ویسمن نسخه تحت وب، از بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده شده است. پس اگر امنیت اطلاعات برای مجموعه شما اهمیت بالایی دارد می‌توانید از این نسخه استفاده کنید.

 

اگر مجموعه شما سیستم‌های با کارت گرافیک بالا و قدرتمند ندارد، نرم افزار تحت وب ویسمن محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند. با استفاده از هر وسیله‌ای که به اینترنت متصل شود، جدا از بحث قدرت نرم افزاری یا سخت افزاری سیستم شما، همه کاربران می‌توانند به نرم‌افزار دسترسی کامل داشته باشند.

 

اگر ذخیره‌سازی بهینه داده‌ها برای شما اهمیت زیادی دارد حتما از نسخه تحت وب استفاده نمایید، زمانیکه افراد داده‌ها را با برنامه‌های دسکتاپ جمع آوری می‌کنند احتمال پراکنده شدن اطلاعات در پایگاه‌های مختلف وجود دارد. این موضوع می‌تواند سرعت نرم افزار را کاهش دهد، در حالیکه نرم افزار تحت وب، این دردسرها را نخواهد داشت و سرعت بالایی دارد.

مشتریان ما در ویسمن

قابلیت‌های نرم ‌افزار حضور و غیاب تحت وب

ایجاد انواع شیفت‌های دلخواه به شکل گرافیکی

 

در نرم‌افزار، شما قادر به ایجاد انواع شیفت‌های متناوب هستید، به عنوان مثال تعریف شیفت‌هایی که بیش از یک روز طول بکشند؛ یعنی از امروز شروع شده و تا دو روز بعد ادامه یابد یا شیفت‌هایی که از شب شروع شده و تا صبح روز بعد ادامه دارند و …..

 

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن
نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن

بانک مقررات گروه کاری


در این نرم‌ افزار، یک بانک از مقررات کاری (قوانینی که توسط اداره کار نوشته شده‌اند) وجود دارد. شما قادر خواهید بود بر اساس مقررات کاری که برای کارخانه خود وضع شده است، آن‌ها را به هر گروه کاری دلخواه افزوده و با افزودن هر قانون به هر گروه کاری، محاسبات نرم‌ افزار مطابق با قوانین افزوده شده خواهد بود.

arow
arow
arow

محدودیت زمانی برای پاسخ به درخواست‌ها


با فعال‌سازی این قابلیت، پرسنل موظف می‌شوند درخواست مرخصی خود را در یک بازه زمانی خاص محدود کنند. در این نرم افزار، مدیر ارشد می‌تواند برای بررسی درخواست‌های پرسنل توسط مدیران میانی، محدودیت زمانی را تعیین کند. در صورتی که تایید یا رد درخواست توسط مدیر میانی انجام نشود، نرم‌افزار می‌تواند به‌صورت خودکار (با توجه به تنظیمات انجام شده و در بازه‌زمانی مشخص شده در نرم‌افزار) اقدام به رد یا تایید درخواست کند.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن
نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن

 تعریف ساعات کاری روزانه عادی و شیفت شب


در بسیاری از کارخانجات بزرگ، علاوه بر برنامه‌های روتین هفتگی (بر اساس ساعات کاری تعیین شده توسط قانون اداره کار)، افرادی نیز در شیفت شب فعالیت دارند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره
رایگــان بــا مــا تمـــاس بگیریــد.

02122175966

توضیحات تکمیلی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

 

در این نرم‌ افزار هر آنچه که برای سهولت کار شما لازم باشد وجود دارد. تیم برنامه‌نویسی ویسمن، سعی کرده‌اند همه موارد مربوط به حقوق و دستمزد را تا جای امکان ساده کنند تا همه افراد بتوانند در کمترین زمان ممکن، کار با این نرم افزار را فرا گیرند. در ادامه شما را با قسمت دیگری از امکانات نرم‌ افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن آشنا خواهیم کرد:

 

دارای اتوماسیون حضور و غیاب

اتوماسیون حضور و غیاب به این معناست که پروسه ثبت درخواست‌ها توسط پرسنل تایید، رد و یا حتی ارجاع آن به مدیران میانی به صورت اتوماتیک، انجام می‌پذیرد.

 

امکان تعریف چارت سازمانی

همانطور که گفته شد تعداد نامحدود کاربر می‌توانند با نام‌های کاربری و رمز عبورهای مختلف به این نرم‌ افزار دسترسی داشته باشند. در این بخش مدیر یا مدیران می‌توانند پس از تعریف کاربران، چارت سازمانی تعریف کنند، پرسنل طبق این چارت دسته‌بندی می‌شوند. هر چارت می‌تواند دسته‌بندی خاص خود را داشته باشد.

 

با وجود چارت سازمانی می‌توان برای کاربران (بنا به نیاز هر کاربر) دسترسی‌های مختلفی تعریف کرد. یک کاربر معمولی می‌تواند دسترسی‌های کمتری نسبت به یک مدیر ارشد داشته باشد. شاید از نظر مدیر کارخانه فردی که مسئول کنترل تردد پرسنل کارخانه است، لازم نباشد به برخی از قسمت‌های نرم‌ افزار مثلا حقوق و دستمزد دسترسی داشته باشد.

 

چارت سازمانی به مدیر یا مسئول نرم‌ افزار کمک می‌کند تا به کاربران دسترسی‌های لازم (نه بیشتر و نه کمتر) داده شود. یادآور می‌شویم که افراد برای ایجاد چارت و تعریف سلسله مراتب و ایجاد دسترسی‌ها به پرسنل، هیچ محدودیتی ندارند.

 

امکان ارسال درخواست برای مدیر مربوطه

با وجود چارت سازمانی می‌توان مدیران میانی مختلفی را در نرم‌افزار تعریف کرد و این امکان برای هر کاربر وجود دارد که درخواست‌هایی مانند مرخصی، ماموریت، اضافه کاری یا تغییر شیفت، تنها برای مدیر مربوطه ارسال شود. در این بخش مدیر ارشد می‌تواند به مدیران میانی برای تایید یا رد هر نوع درخواست اجازه دسترسی یا اجازه عدم دسترسی بدهد.

 

مشاهده کارکرد، توسط پرسنل

همه پرسنل شما با توجه به دسترسی‌هایی که به آن‌ها داده شده، می‌توانند میزان کارکرد خود را مشاهده نمایند. شاید برای هر کارمند اطلاع از حضور و غیاب ها، میزان اضافه کاری‌ها و مقدار کسرکارها، اهمیت زیادی داشته باشد. اهمیت اطلاع از کارکردها توسط پرسنل زمانی روشن می‌شود که یک کارمند آخر ماه می‌تواند ببیند آیا با اضافه کاری او موافقت شده یا نه! آیا اضافه کاری پرداخت شده یا نه؟ آیا مرخصی مورد تایید مدیریت قرار گرفته یا به عنوان غیبت غیر مجاز رد شده است؟

 

با وجود این نرم افزار، کاربران می‌توانند وارد مرورگر شوند و با ورود به اکانت خود (حتی خارج از مجموعه) به صورت کاملا واضح و شفاف از عملکرد روزانه یا ماهانه خود اطلاع پیدا کنند. همچنین کاربران می‌توانند ساعات مرخصی باقی مانده تا پایان سال و تا پایان ماه را مشاهده نمایند و برای مرخصی‌های خود تصمیم بگیرند.

 

تعریف انواع ماموریت و مرخصی

در بخش تعاریف می‌توان، امکان تعریف انواع و مرخصی، متناسب با نیاز مجموعه را در سیستم به راحتی اعمال نمایید.

 

تعداد پرسنل نامحدود (توافقی)

این نسخه مانند نسخه پیشرفته برای تعداد پرسنل هیچ محدودیتی قائل نشده؛ در نسخه وب هر تعداد پرسنل داشته باشید، می‌توانید به نرم‌ افزار اضافه نمایید. به همین دلیل اغلب کارخانجات بزرگی که تعداد بی‌شماری پرسنل در شعب مختلف دارند، انتخابشان نسخه وب نرم افزار ویسمن است.

 

تعداد دستگاه نامحدود (توافقی)

شما در این نسخه می‌توانید هر تعداد دستگاه که دارید به این نرم‌ افزار متصل نمایید. این ویژگی برای کارخانجات بزرگی که دارای شعب مختلف هستند بسیار کاربردی بوده و هزینه‌های جانبی کارخانه را در زمینه حضور و غیاب پرسنل به حداقل می‌رساند زیرا لازم نیست برای هر شعبه یک نرم‌ افزار جداگانه خریداری نمایید. همچنین اگر در طی زمان شعب شما افزایش پیدا کرد می‌توانید دستگاه‌های جدید را به نرم‌ افزار ویسمن نسخه وب، معرفی نمایید.

 

کاربران سیستم نامحدود (توافقی)

تعداد کاربرانی که می‌توانند با رمز عبور و نام کاربری مجزا به نرم‌ افزار دسترسی داشته باشند نامحدود است. به عنوان مثال اگر در کارخانه‌ای چند نفر مسئول بخش‌های مختلف سیستم حسابداری باشند، می‌توانند با رمز عبورهای شخصی خود به نرم افزار، دسترسی داشته باشند.

 

قابلیت نصب روی هر تعداد سیستم (توافقی)

نسخه وب نرم‌ افزار ویسمن روی هر تعداد سیستم که شما بخواهید قابل نصب و راه اندازی است. اگر کارخانه خیلی بزرگی دارید و لازم می‌دانید که نرم‌ افزار حقوق و دستمزد ویسمن باید بر روی تعداد زیادی سیستم نصب شده باشد تا افراد بتوانند به آن دسترسی داشته باشند، نسخه وب ویسن یک انتخاب ایده آل است زیرا افراد تنها با یک آدرس اینترنتی، می‌توانند به این نرم افزار دسترسی داشته باشند.

 

 

گزارش‌های پایه، پیشرفته، گزارش ساز اختصاصی

 

هدف از هر نرم افزار حضور و غیاب ارائه گزارشات کارکرد به مدیران منابع انسانی می‌باشد؛ پس یک نرم افزار حضور و غیاب خوب باید امکان ارائه گزارشات متناسب با نیاز هر مجموعه را فراهم آورد. ما در نرم افزار ویسمن این امکان را فراهم کرده‌ایم که کاربران بتوانند گزارشات را از هر حیث، ظاهر، رنگ، فونت و آیتم‌های نمایش داده شده در گزارش را خود طراحی کند.

 

داشبورد و گزارشات مدیریتی

این امکان در نرم افزار ویسمن وجود دارد که مدیر مجموعه بتواند علاوه بر مشاهده کارتابل خود، کارتابل مدیران زیر مجموعه خود را نیز مشاهده کند و در صورت نیاز، درخواست‌ها را بررسی نماید و همچنین می‌تواند فعالیت مدیران خود را روی نمودار باهم مقایسه کند.

 

امکان گزارش پرسنلی

یکی دیگر از ابزارهایی که نرم افزار ویسمن در اختیار مدیر منابع انسانی قرار می‌دهد امکان تهیه گزارش‌های پرسنلی بر مبنای ستون‌های مورد نظر خود می‌باشد. در واقع با این ابزار، مدیر می‌تواند اطلاعات پرسنل را به صورت کامل در سیستم ثبت نماید و هر زمان که نیاز داشت، متناسب نیازش گزارش بگیرد.

 

فراخوانی اطلاعات با فلش، کابل شبکه و آنلاین

در این نرم افزار می‌توان اطلاعات را از سه طریق فلش یا همان usb، کابل شبکه و به صورت آنلاین از دستگاه به نرم افزار فراخوانی کرد. روش فراخوانی اطلاعات به صورت آنلاین می‌تواند برای مجموعه‌هایی با تعداد پرسنل زیاد کاربردی باشد و علاوه بر اینکه امکان خطا را با توجه به تعداد زیاد پرسنل به صفر برساند، روش زمانبری هم نخواهد بود. (قابلیت آنلاین، تردد پرسنل را به صورت لحظه‌ای به دستگاه ارسال می‌کند.)

 

تهیه خروجی اطلاعات در فایل اکسل

در نسخه وب می‌توانید از اطلاعات خروجی اکسل بگیرید. (این خروجی می‌تواند برای استفاده در دیگر نرم افزارها مفید باشد.)

 

 ماژول حقوق و دستمزد

یکی از امکاناتی که هر نرم افزار حقوق و دستمزد باید داشته باشد، امکان تعریف فرمول‌های محاسبه حقوق است. شما در نرم افزار حقوق و دستمزد ویسمن می‌توانید به صورت نامحدود فرمول‌های محاسباتی تعریف کنید. از مزیت‌های فرمول‌نویسی در این نرم افزار نسبت به بقیه نرم افزارهای موجود در بازار، امکان تعریف فرمول به سادگی است حتی یک کاربر سیستم با حداقل اطلاعات حقوق و دستمزد می‌تواند فرمول‌ها را تعریف نماید.

 

علاوه بر مزیت‌هایی که در بخش بالا به آن اشاره شد، می‌توان به تعداد نامحدود، فرمول تعریف کرد. در مجموعه‌ای با بیش از ۵۰۰ پرسنل، عملیات مربوط به حضور و غیاب و حقوق و دستمزد این تعداد کارمند را نمی‌توان با چند فرمول ساده محاسبه کرد.

 

فیش حقوقی

کاربران می‌توانند فیش حقوقی خود را در این نرم افزار مشاهده نمایند و محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان به صورت کاملا شفاف و واضح در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. در این میان احساس امنیت و حس رضایتمندی پرسنل نیز بیشتر خواهد شد. (البته برای دسترسی به این آیتم اجازه مدیریت الزامی است.)

 

امکان تعریف ثابت حقوقی

در این نرم افزار شما می‌توانید آیتم‌هایی که در فیش حقوقی هر ماه ثابت نیستند مثل مساعده، پاداش و… برای هر فرد در هر ماه مورد نظر تعریف نمایید.

 

امکان تعریف آیتم های حقوقی

در این نرم افزار می‌توان متناسب نیاز هر مجموعه آیتم‌های حقوقی از قبیل حقوق پایه، بن، حق مسکن و… را تعریف کرد و به صورت گروهی یا فردی، به افراد اختصاص داد.

 

امکان تعریف وام

در این نرم افزار امکان تعریف وام برای هر پرسنل فراهم شده که به صورت اتوماتیک هر ماه از حقوق پرسنل کسر می‌شود.

 

خروجی لیست بیمه و مالیات

در نرم افزار ویسمن نسخه وب، می‌توانید لیستی از تمامی اطلاعات مربوط به مالیات و بیمه پرسنل خود را به طور کامل داشته باشید.

 

ماژول قرارداد

همانطور که می‌دانید اصلی‌ترین اختلاف بین کارگر و کارفرما در اداره کار، نداشتن قرارداد کار برای پرسنل می‌باشد. تهیه قرارداد برای مدیران منابع انسانی کاری زمانبر بوده و امکان خطای انسانی دارد؛ ما این امکان را در نرم افزار فراهم کرده‌ایم که هر تعداد قرارداد مورد نیاز خود را در سیستم تعریف نمایید. همچنین متناسب با نیاز هر مجموعه قابلیت ویرایش دارد و پس از طراحی و احتصاص به هر حکم پرسنل امکان تهیه چاپ قرارداد فراهم شده است. به عبارتی دیگر شما یک بار قرارداد را طراحی می‌کنید و برای هر پرسنل خروجی می‌گیرید.

 

دمو نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن

لینک دمو نرم افزار تحت وب: vismanit.ir:4030

جهت دریافت نام کاربری و رمزعبور دمو فرم زیر را کامل کنید.