نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن نرم افزاری جامع است و تمامی مشخصات و امکانات نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز را دارد، با این تفاوت که در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب این امکان نیز وجود دارد که شما در هر مکان و هر زمان و با هر وسیله ای که در اختیار دارید می توانید به پنل نرم افزار حضور و غیاب وارد شده و تمامی اطلاعات حضور و غیاب پرسنل را مشاهده و از هر نقطه ای کسب و کار خود را کنترل کنید.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویمسن امکانات فراوانی را در اختیار مدیران و پرسنل قرار می دهد. با تهیه و استفاده از نرم افزار تحت وب ویسمن تمامی امور مربوط به حضور غیاب کامل (مدیریت اطلاعات پرسنل، اعمال قوانین کارکرد، مدیریت تردد، تنظیم شیفتهای مختلف اعم از روزانه، شیفت شب، چرخشی و بیمارستانی و شیفت های بی نظم طولی و غیره و استفاده از گزارش های پویا و متنوع و غیره) به صورت خودکار و دقیق برای مدیران قابل مشاهده است.

در نرم افزار حضور غیاب ویسمن تحت وب مدیران می توانند با ورود به حساب کاربری خود تردد و ورود و خروج کارکنان، درخواست های مرخصی و مأموریت های پرسنل و همچنین پیام ها را مشاهده کنند. داشبورد نرم افزار حضور غیاب تحت وب ویسمن مجموعه ای کامل از امکاناتی که مورد نیاز مدیر سامانه هست را به سادگی در اختیار وی قرار می دهد.

کارکنان نیز می توانند به حساب کاربری خود وارد شده و اقدام به ثبت درخواست مرخصی و مأموریت و یا درخواست ثبت تردد کنند و پیام ها را نیز مشاهده کنند. نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن با حساب کاربری که در اختیار پرسنل قرار می دهد باعث تشویق کارمندان شده و می‌ تواند راندمان و بازده کاری آنها را بالا ببرد. در نهایت اینکه هر کارمند برای خود حساب کاربری دارد، به رضایت او منجر می‌شود.

امکانات و قابلیت های نسخه تحت وب

  • امکان اتصال به انواع دستگاه های حضور و غیاب مهرکیا
  • قابلیت اجرا بر روی انواع کامپیوتر، تبلت و موبایل با هر نوع سیستم عامل
  • قابلیت اجرا در تمامی مرورگرها
  • بدون نیاز به نصب و کاملا تحت وب
  • امکان استفاده از بلوتوث، اینترنت و GPS به منظور ثبت ورود و خروج برای پرسنل
  • امکان دسترسی به اطلاعات حضور غیاب کارکنان با انواع دستگاههای هوشمند از طریق فضای امن ابری
  • امکان گزارش گیری و دریافت خروجی از اطلاعات تردد پرسنل