نسخه iOS نرم افزار ویسمن

نسخه iOS نرم افزار حضور و غیاب ویسمن مورد تأیید App Store قرار گرفت. از این پس برای دارندگان گوشی‌های همراه و یا تبلت‌های apple قابل دانلود است.

نسخه iOS ویسمن نسخه قابل نصب مجموعه نرم‌افزاری حضور و غیاب و حقوق دستمزد یکپارچه ویسمن بر روی دستگاه‌های قابل حمل هوشمند است.

نسخه iOS  ویسمن از اینجا قابل دریافت است.

ویسمن همراه تحولی در زمینه دستگاه های قابل حمل و با قابلیت های فوق العاده در مدیریت شرکت ها است. مدیران شرکت ها با نصب نرم افزار ویسمن بر روی تلفن همراه خود می توانند در هر نقطه ای که باشند، از ورود و خروج کارمندان در همان لحظه مطلع شوند. درخواست مرخصی، ارسال فیش حقوقی و تعامل کامل مدیر با کارمند بدون کاغذبازی های گذشته به سرعت اجرا می شود.

نسخه‌ iOS ویسمن مبتنی بر استاندارد‌های طراحی Apple در فضای گرافیکی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، بسیار ساده و کارا پیاده‌سازی شده‌ و از سهولت کاربری بسیار بالایی برخوردار است.

مهرکیا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار با ارائه اولین محصول حضور و غیاب و حقوق دستمزد قابل استفاده در تجهیزات همراه، بستری را برای رفع نیاز جامع مدیران جهت دسترسی به اطلاعات بدون وابستگی زمانی و مکانی فراهم کرده ‌است.

با ویسمن همراه همیشه و در هر جا امکان استفاده از نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد برای کاربران ویسمن وجود دارد و هر کسب و کاری دارای راه حل یکپارچه در حوزه منانع انسانی خود می شود و با این برنامه می‌تواند به فرایندهای کاری خود سرعت بیشتری بخشد.

مهمترین قابلیت‌های این نسخه از نرم افزار، مشاهده و درخواست مأموریت و مرخصی ها و استفاده از مکان یاب جهت حضور و غیاب افراد بیرون از سازمان با GPS است.

قابل ذکر است که نسخه iOS نرم افزار ویسمن با کلیه دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار سازگار است. در حال حاضر سازگارترین دستگاه های موجود در بازار با این نسخه از نرم افزار، دستگاه های حضور و غیاب با برندهای virdi و zkteco و سوپریما و … می باشد.

یکی از ویژگی های سازگاری نسخه iOS نرم افزار با دستگاه های موجود در بازار این است که زمانی که کارمندان با دستگاه های مختلف حضور خود را ثبت می کنند پیغامی جهت اعلام به مدیر و خود کارکنان ارسال می گردد.

نسخه iOS نرم افزار حضور و غیاب ویسمن در نمایشگاه الکامپ ۹۶ رونمایی شد و در اولین روز نمایشگاه مورد تأیید App Store قرار گرفت.

با تلاش بی وقفه تیم تولید نرم افزار ویسمن امیدواریم بتوانیم رفاهی آرامش بخش برای مدیران فراهم آوریم و در راستای اهدافمان که همان تغییر و تحولی ساده و کاراست، میان کارفرمای ایرانی و کارمند ایرانی تعامل و صلح را به ارمغان آوریم.

ویژگی های نرم افزار

  • موقعیت یابی کارکنان از روی نقشه و GPS

این قابلیت هیجان انگیز با استفاده از نقشه جغرافیایی و تعیین موقعیت افراد مرتبط با شرکت کاربردی می شود. کارفرما می تواند کارمندانی که با هدف مأموریت از شرکت خارج می شوند، موقعیت سنجی کرده و از ساعت ورود و خروج آنها به محل مأموریت مطلع شود. با لحاظ نمودن ساعت های ترافیک و مشکلات احتمالی رابطه کارفرما و کارمند بهبود می یابد.

یکی دیگر از کاربردهای این قابلیت، ورود و خروج و کنترل تردد پرسنل بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب است. به این صورت که محل کار را موقعیت کلیه کارکنان قرار داده و هر زمان که وارد و خارج می شوند با GPS ثبت شده و بازه زمانی حضور در شرکت مشخص می شود.

  • تعیین مکان های هدف مأموریت بر روی نقشه

وقتی چندین مأموریت بر روی نقشه ثبت گردد به صورت اتوماتیک به کارکنان اطلاع داده می شود. تعداد مأموریت های آنها بر روی نقشه ثبت می گردد. با ورود کارمند به محدوده مشخص شده، حضور ایشان به مدیر اعلام می شود. در پایان بازه زمانی، زمان شیفت به صورت اتوماتیک برای کارمند ثبت می شود.

پس از ورود کارکنان به محدوده تعیین شده، حضور کارکنان به مدیر اعلام می شود. در پایان کار بازه زمانی حضور کارکنان در محدوده تعیین شده به عنوان زمان مأموریت در نظر گرفته شده و به صورت اتوماتیک در تایم شیفت ثبت می شود.

  • ثبت مرخصی مدیران و کارکنان

ثبت مرخصی و تسویه مرخصی یکی از دغدغه های کارفرمایان است. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود می توانند درخواست های خود را در لحظه ارسال کنند.

مدیر پس از دریافت درخواست در هرکجا که باشد با اشاره ای می تواند تأیید یا رد این مسئله را به کارکنان اطلاع دهد.

  • ثبت مأموریت مدیران و کارکنان

ثبت مأموریت توسط خود کارکنان این اطمینان را برای ایشان فراهم می کند که در محیطی کاملأ مطمئن در حال فعالیت هستند و این احساس آرامش همراه با انگیزه های کاری بیشتر خواهد شد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد.

  • تعیین و تأیید جابجایی شیفت ها

یکی از معضلات شرکتها، کارخانه ها، بیمارستان ها و … جابجایی و تعویض شیفت هایی است که خواسته و یا ناخواسته به وجود می آید. با نصب نسخه اندروید سرپرست و مسئول حضور و غیاب، کارمندان را به نظم درآورده و از به وجود آمدن هرج و مرج در بخش مدیریت نیروی انسانی جلوگیری می کند.

  • مشاهده ورود و خروج کارکنان از طریق notification در لحظه

یکی از بخش های هیجان انگیز نرم افزار ویسمن اطلاع رسانی در لحظه، از طریق ارسال notification و بلافاصله بعد از زدن انگشت، چهره یا کارت است. وقتی هر کدام از کارکنان وارد شرکت شوند و در دستگاه ساعت بزنند، بلافاصله بر روی گوشی مدیر و همان کارمند پیام اطلاع رسانی ارسال می شود.