ویسمن همراه تحولی در زمینه دستگاه های قابل حمل و با قابلیت های فوق العاده در مدیریت شرکت ها است. مدیران شرکت ها با نصب نرم افزار ویسمن بر روی تلفن همراه خود می توانند در هر نقطه ای که باشند، از ورود و خروج کارمندان در همان لحظه مطلع شوند. درخواست مرخصی، ارسال فیش حقوقی و تعامل کامل مدیر با کارمند بدون کاغذبازی های گذشته به سرعت اجرا می شود.

نسخه اندروید نرم افزار ویسمن از خرداد ماه سال ۹۶ در اختیار مشتریان قرار گرفت. این نرم افزار موجب ایجاد تسهیلات ویژه‌ای برای کاربران آن شده است.

نسخه‌ اندروید ویسمن مبتنی بر استاندارد‌های طراحی Google در فضای گرافیکی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، بسیار ساده و کارا پیاده‌سازی شده‌ و از سهولت کاربری بسیار بالایی برخوردار است.

مهرکیا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار با ارائه اولین محصول حضور و غیاب و حقوق دستمزد قابل استفاده در تجهیزات همراه، بستری را برای رفع نیاز جامع مدیران جهت دسترسی به اطلاعات بدون وابستگی زمانی و مکانی فراهم کرده ‌است.

با ویسمن همراه همیشه و در هر جا امکان استفاده از حضور و غیاب و حقوق دستمزد برای کاربران ویسمن وجود دارد و هر کسب و کاری دارای راه حل یکپارچه در حوزه منانع انسانی خود می شود و با این برنامه می‌تواند به فرایندهای کاری خود سرعت بیشتری بخشد.

مهمترین قابلیت‌های این نسخه از نرم افزار، مشاهده و درخواست مأموریت و مرخصی ها و استفاده از مکان یاب جهت حضور و غیاب افراد بیرون از سازمان با GPS است.

قابل ذکر است که نسخه اندروید نرم افزار با کلیه دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار سازگار است. در حال حاضر سازگارترین دستگاه های موجود در بازار با این نسخه از نرم افزار، دستگاه های حضور و غیاب با برندهای virdi و zkteco و سوپریما و … می باشد.

یکی از ویژگی های سازگاری نسخه اندروید نرم افزار با دستگاه های موجود در بازار این است که زمانی که کارمندان با دستگاه های مختلف حضور خود را ثبت می کنند پیغامی جهت اعلام به مدیر و خود کارکنان ارسال می گردد.

با تلاش بی وقفه تیم تولید نرم افزار ویسمن امیدواریم بتوانیم رفاهی آرامش بخش برای مدیران فراهم آوریم و در راستای اهدافمان که همان تغییر و تحولی ساده و کاراست، میان کارفرمای ایرانی و کارمند ایرانی تعامل و صلح را به ارمغان آوریم.

ویژگی های نرم افزار

  • موقعیت یابی کارکنان از روی نقشه و GPS

این قابلیت هیجان انگیز با استفاده از نقشه جغرافیایی و تعیین موقعیت افراد مرتبط با شرکت کاربردی می شود. کارفرما می تواند کارمندانی که با هدف مأموریت از شرکت خارج می شوند، موقعیت سنجی کرده و از ساعت ورود و خروج آنها به محل مأموریت مطلع شود. با لحاظ نمودن ساعت های ترافیک و مشکلات احتمالی رابطه کارفرما و کارمند بهبود می یابد.

یکی دیگر از کاربردهای این قابلیت، ثبت ورود و خروج و ترددها بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب است. به این صورت که محل کار را موقعیت کلیه کارکنان قرار داده و هر زمان که وارد و خارج می شوند با GPS ثبت شده و بازه زمانی حضور در شرکت مشخص می شود.

  • تعیین مکان های هدف مأموریت بر روی نقشه

وقتی چندین مأموریت بر روی نقشه ثبت گردد به صورت اتوماتیک به کارکنان اطلاع داده می شود. تعداد مأموریت های آنها بر روی نقشه ثبت می گردد. با ورود کارمند به محدوده مشخص شده، حضور کارمند به مدیر اعلام می شود. در پایان بازه زمانی، زمان شیفت به صورت اتوماتیک برای کارمند ثبت می شود.

پس از ورود کارکنان به محدوده تعیین شده، حضور ایشان به مدیر اعلام می شود. در پایان کار بازه زمانی حضور کارکنان در محدوده تعیین شده به عنوان زمان مأموریت در نظر گرفته شده و به صورت اتوماتیک در تایم شیفت ثبت می شود.

  • ثبت مرخصی مدیران و کارکنان

ثبت مرخصی و تسویه مرخصی یکی از دغدغه های کارفرمایان است. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود می توانند درخواست های خود را در لحظه ارسال کنند.

مدیر پس از دریافت درخواست در هرکجا که باشد با اشاره ای می تواند تأیید یا رد این مسئله را به کارکنان اطلاع دهد.

  • ثبت مأموریت مدیران و کارکنان

ثبت مأموریت توسط خود کارکنان این اطمینان را برای ایشان فراهم می کند که در محیطی کاملأ مطمئن در حال فعالیت هستند و این احساس آرامش همراه با انگیزه های کاری بیشتر خواهد شد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد.

  • تعیین و تأیید جابجایی شیفت ها

یکی از معضلات شرکتها، کارخانه ها، بیمارستان ها و … جابجایی و تعویض شیفت هایی است که خواسته و یا ناخواسته به وجود می آید. با نصب نسخه اندروید سرپرست و مسئول حضور و غیاب، کارمندان را به نظم درآورده و از به وجود آمدن هرج و مرج در بخش مدیریت نیروی انسانی جلوگیری می کند.

  • مشاهده ورود و خروج کارکنان از طریق notification در لحظه

یکی از بخش های هیجان انگیز نسخه اندرویدی نرم افزار ویسمن اطلاع رسانی در لحظه، از طریق ارسال notification و بلافاصله بعد از زدن انگشت، چهره یا کارت است. وقتی هر کدام از کارکنان وارد شرکت شوند و در دستگاه ساعت بزنند، بلافاصله بر روی گوشی مدیر و همان کارمند پیام اطلاع رسانی ارسال می شود.