0
نرم افزار سامانه مودیان ویسمن

ارسال فاکتور برای مالیات با سامانه مودیان ویسمن

نرم افزار مودیان مالیاتی ویسمن – اگر مالیات همیشه برای شما یک چالش بوده، حالا وقت آن رسیده که با استفاده از نرم‌افزار مودیان مالیاتی ویسمن روند مالی کسب و کار خود را آسان‌تر کنید. با این نرم‌افزار، مشمولان نظام مالیاتی بدون هیچ دغدغه‌ای برای جریمه شدن، تمامی اطلاعات مالیاتی به راحتی و بدون هیچ مشکلی به سازمان مالیات ارسال خواهد شد.

نحوه ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

اگر مالیات همیشه برای شما یک چالش بوده، حالا وقت آن رسیده که با استفاده از نرم‌ افزار سامانه مودیان مالیاتی ویسمن روند مالی کسب و کار خود را آسان‌تر کنید. با این نرم‌ افزار، مشمولان نظام مالیاتی بدون هیچ دغدغه‌ای برای جریمه شدن، تمامی اطلاعات مالیاتی کسب و کار خود را به راحتی و بدون هیچ مشکلی به سازمان مالیات ارسال خواهند کرد، با سامانه مودیان مالیاتی ویسمن، مالیات دیگر فکر شما را نمی‌آزارد و می‌توانید از زندگی و کسب و کارتان لذت ببرید و به آرامش مالی دست پیدا کنید.

 

همین حالا درخواست خرید خود را آنلاین با تخفیف ویژه ثبت کنید

ارسال صورت حساب خود با چند کلیک ساده به سامانه

فاکتور ها زودتر از اینکه به مشتری برسه میرسه دست اداره مالیات، بعد از ثبت صورت حساب‌ها و تعیین درصد مالیاتشون توسط نرم افزار، فرآیند احراز هویت طبق پروتکل‌های مربوطه در نرم‌افزار انجام می‌شه

ارسال صورت حساب خود با چندکلیک ساده 

قابلیت دریافت استعلام وضعیت صورت حساب
 

افزودن فروشنده و خریدار به صورت نامحدود

امکان اتصال مستقیم از طریق اینترنت به سامانه

پکیج پیشرفته

1800000 هزار تومان / سالانه

 
icon          فعال سازی آنی
 
icon          تعریف یک فروشنده
 
icon          تعریف کالا و خدمات 
 
icon          قابلیت ورودی و خروجی اکسل
 
icon          آموزش و پشتیبانی رایگان
 
icon          ثبت نام سامانه مودیان توسط ویسمن

پکیج حرفه‌ای

2800000 هزار تومان / سالانه

 
icon          فعال سازی آنی
 
icon          تعریف فروشنده نامحدود
 
icon          تعریف کالا و خدمات نامحدود
 
icon          قابلیت ورودی و خروجی اکسل
 
icon          آموزش و پشتیبانی   از ساعت 8   تا   22
 
icon          ثبت نام سامانه مودیان توسط ویسمن

پکیج نمایندگی

توافقی / دائم

 
icon          مانیتورینگ لحظه‌ای سریال ها
 
icon          دسترسی اکانت نمایندگی
 
icon          پشتیبانی
 
icon          معرفی مشتریان
 
icon          آموزش 
 
icon          ثبت نام سامانه مودیان توسط ویسمن

سوالات متداول

نرم افزار ویسمن از 12 ماه پشتیبانی رایگان و ویژه از 8 صبح تا 22 شب  برخوردار است و پس از پایان گارانتی، قرارداد پشتیبانی انعقاد می گردد.

 

بله. بعد از برگزاری جلسه پرزنت و معرفی نرم افزار، درصورت نیاز ، نسخه دمو به نماینده معرفی شده و در مدت زمان محدود ارائه می گردد.

با نصب سریع و آسان نرم‌افزار، بدون هیچ دغدغه‌ای از این پس می‌توانید به مدیریت مالیات خود بپردازید.

با نرم افزار سامانه مودیان ویسمن بیشتر آشنا شوید

ایجاد فروشنده و خریدار به صورت نامحدود

یکی از ویژگی‌های جالب نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن این موضوع است که افراد می‌توانند به صورت نامحدود خریدار اضافه کنند. این بدان معنی است که هیچ محدودیتی برای اضافه کردن فروشنده و خریدار در این نرم‌افزار وجود ندارد و کاربران این نرم‌افزار می‌توانند هر گونه اطلاعاتی که در این دو بخش وارد می‌کنند را ویرایش نمایند.

 

کالا و خدمات نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن

در این بخش از نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن افراد می‌توانند کالاها و محصولات خود را تعریف کنند که تعداد آن نامحدود است. به بیان دیگر هر تعداد محصولی می‌تواند در سیستم ثبت شود. در این بخش فیلدهایی مانند شناسه مالیاتی، قیمت و…وجود دارد که قابلیت ویرایش، حذف یا اضافه شدن را دارد.

 

مشاهده سوابق صورت حساب‌ها و فاکتور

در مراحل بعدی از نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن که بعد از ثبت کالا می‌باشد، افراد می‌توانند فاکتور خرید یا فروش را وارد سیستم کنند. نکته قابل توجه این است که هر فاکتور شماره مالیاتی مربوط به خود را دارد که تاریخ صدور آن بسیار مهم است. اهمیت موضوع به دلیل این است که آیا فاکتوری که از تاریخ آن گذشته است مشمول جریمه مالیاتی می‌شود یا خیر؟

 

جهت بهبود عملکرد کاربران در این نرم‌افزار گزینه‌ای در نظر گرفته شده است که فاکتورهای وارد شده در اکسل را می‌توانند وارد سیستم سامانه مودیان ویسمن کنند. از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به استعلام گرفتن آن اشاره کرد. همچنین عملیات مالیاتی و صورت حساب‌ها همیشه در سیستم باقی می‌مانند و کاربران می‌توانند آن‌ها را در هر زمان و مکانی جستجو نمایند.

 

ارسال صورت حساب ها

پس از ثبت صورت حساب‌ها و تعیین درصد مالیاتشان توسط نرم افزار، فرآیند احراز هویت طبق پروتکل‌های مربوطه در نرم‌افزار انجام می‌گیرد و تمامی صورت حساب‌ها به سامانه مودیان ارسال می‌گردد. و پس از ارسال صورت حساب‌ها به سامانه یک کد رهگیری دریافت می‌کنند.

 

استفاده آسان از نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن

کار با این نرم‌افزار بسیار ساده و آسان است. به صورتی که یک فروشنده ساده هم بتواند از آن استفاده کند و نیاز به اطلاعات تخصصی نداشته باشد. به این معنی که برای استفاده از نرم‌ افزار نیاز نیست که یک حسابدار یا حسابرس باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

 

بازیابی اطلاعات از نرم‌ افزار سامانه مودیان ویسمن

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار قابلیت بازیابی اطلاعات و بازیابی فایل پشتیبان است که افراد می‌توانند به آسانی اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیاز به عملیات پیچیده‌ای ندارد. بدین معنی که اطلاعات شما به راحتی از روی سیستم پاک نمی‌شود.

همین حالا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

خرید سامانه مودیان ویسمن

جهت ثبت سفارش نرم افزار سامانه مودیان ویسمن  فرم زیر را کامل کنید.

دمو نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن

لینک دمو نرم افزار تحت وب: vismanit.ir:4030

جهت دریافت نام کاربری و رمزعبور دمو فرم زیر را کامل کنید.