نصب آسان و راه اندازی ساده نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد ویسمن

(وب ویندوز اندروید IOS )

نصب آسان و  حذف IP VALID یکی از برنامه تیم تولید ما در مرداد ما بود . در ابتدا با تصور اینکه تنظیم IP VALID کار سهل آسان برای همکاران و مشتریان است برای امنیت بالا انجام شد.

ولی در حین نصب در پروژه دچار مشکلی شدیم که متوجه شدیم بسیار از همکاران و مشتریان از دسترسی نرم افزار به سیستم شبکه آنها بسیار ناراضی کننده است در این راستا در مرداد ماه 96 دقیقا بعد از حضور باشکوه ویسمن در نمایشگاه الکامپ 96   با تصمیم سریع اقدام به حذف   آی پی ولید و جایگزین مطمئن تر برای نرم افزار طراحی شد.

با این طراحی و  تولید نرم افزار حضور و غیاب ویسمن به سادگی نصب میشود ( به آسانی آب خوردن) و هیچ نیاز به تنظیم هیچ بخشی از شبکه نیست.

افتخار داریم برای مشتریانمان اقدامات سریع  انجام دهیم .

( جا داره از از آقای مهرجو وآقای نیکبخت در به چالش کشیدن نرم افزار ما بسیار کوشا بودند که حاصل مواجه شدن با چالش پیش رو کاری خارق العاده شد حقیقت اینست که مشتریان ابزار هدایت ما هستند.)

با این کار گام بزرگ در راستای یکی از اهداف ویسمن یعنی سهولت نصب در نرم افزار برداشته شد.

ما چگونه کار میکنیم.

شرکت ما طوفان کامل از احساسات و استعداد است ما یک فرهنگ کار آفرینی و پرورش میدهیم که الهام بخش هر یک از ما برای تمرکز بر مهارت ها و استعداد های ما جهت یاری مشتری که زمان کمتری را برای کار و زمان بیشتری را برای زندگی مصرف کند.

در تیم تولید ویسمن با تلاش بسیار موفق شد نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد ویسمن را جهت سهولت نصب و راه اندازی ساده  IP VALID که عامل ارتباطی بین نرم افزار حضور و غیاب ویسمن با نرم افزار اندروید وIOS بود را حذف و جایگزین  مناسب با امنیت تضمینی فراهم کند.

بروز رسانی های ماه مرداد و شهریور را مطالعه بفرمایید.

بروزرسانی نرم افزار ویسمن

لیست امکانات آپدیت جدید

1- نصب آسان وراحت
2- تغییر ترددهای پرسنل توسط مدیر در نسخه اندروید و ios
3- مشاهده ترددهای شخص در نسخه اندروید و ios
4- حذف IP Valid سهولت نصب و راه اندازی
5- امکان اضافه کردن فایل text برای ورود خروج ها
6- نشان دادن عنوان مرخصی ها در گزارش ها
7- امکان تعریف تقویم با روشی آسانتر
8- امکان اضافه کردن فایل text برای ورود خروج ها
9- نمایش عنوان مرخصی ها در گزارش ها

میتونید اخبار نرم افزار و تیم تولید شرکت را از کانال تلگرامی پیگیری کنید.